Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů 2. hracího dne

29. 7. 2014

 

Turnaj na HB Basket
HB Basket – ŠSK Slaný 52:10             (Lišková 11, Jarošová 10, Štěpánková 9, Nováková 8, Jedličková 6, Horáková 4, Fořtová 2, Tauberová 2 – Alscher 6, Betuš 2, Jak. Král 2)
Nusle – Říčany                   6:37                (Hausmanová 2, Maňasová 2, Nduka 2 – Nádvorníková 19, Plzenská 8, H. Oubrechtová 4, Kadlecová 2, Peláková 2, Zavadilová 2)
HB Basket – Nusle                       36:9                (Lišková 12, Nováková 8, Štěpánková 6, Jarošová 4, Heřmánková 2, Melounová 2, Tauberová 2 – Nduka 8, Hejčová 1)
ŠSK Slaný – Říčany         14:25             (Alscher 6, Betuš 6, Dvořáček 2 – Nádvorníková 11, Plzenská 6, H. Oubrechtová 4, Kadlecová 2, Peláková 2)
ŠSK Slaný – Nusle                       24:11             (Betuš 8, Dvořáček 5, Alscher 4, V. Sedláček 4, Jak. Král 2, Štícha 1 – Maňasová 5, Nduka 4, Hradová 2)
HB Basket – Říčany         20:8                (Jedličková 6, Lišková 6, Heřmánková 4,           Horáková 2, Karasová 2 – Plzenská 5, Nádvorníková 2, Kadlecová 1)
1.  HB Basket          3          3          0          108:27         6
2.  Říčany                3          2          1           70:40          5
3.  ŠSK Slaný          3          1          2           48:88          4
4.  Nusle                  3          0          3           26:97          3
Turnaj v Pelhřimově
Pelhřimov – Kladno          34:41             (Jílková 12, Křenková 6, Rásochová 6, N. Mádlová 4, Migusová 4, Kuchařová 2 – Pilařová 15, Šmídová 10, Chuchlerová 6, Franková 4, Hořavová 2, Moulisová 2, Vinklová 2)
Dubeč – Borotín                14:53             (J. Čapek 4, Steklý 4, Synovec 4, V. Nezveda 2 – Smékalová 20, V. Fárová 12, Nováková 11, Peterková 10)
Kladno – Borotín               18:42             (Pilařová 10, Šmídová 4, Chuchlerová 2, Kratochvílová 2 – V. Fárová 20, Smékalová 14, Peterková 6, Pazourková 2)
Dubeč – Pelhřimov           18:24             (Steklý 5, J. Čapek 3, V. Nezveda 3, Harich 2, F. Nezveda 2, Synovec 2, Hajič 1 – Mádlová 8, Jílková 4, Masopustová 4, Rásochová 4, Křenková 2, Migusová 2)
Dubeč – Kladno                 8:38                (V. Nezveda 4, Hajič 2, Švejdová 2 – Pilařová 12, Hořavová 8, Šmídová 8, Kratochvílová 4, Chuchlerová 2, Šliková 2, Vinklová 2)
Pelhřimov – Borotín         30:47             (Jílková 8, Migusová 8, Mádlová 4, Rásochová 4, Křenková 2, Matějková 2, Štěpánová 2 – Smékalová 19, V. Fárová 14, Nováková 8, Peterková 4, Pazourková 2)
1.  Borotín                3          3          0          142:62         6
2.  Kladno                3          2          1           97:84          5
3.  Pelhřimov           3          1          2           88:106        4
4.  Dubeč                 3          0          3           40:115        3
Turnaj na Basketbalové škole Praha
Bask. škola – USK                        29:13             (Řezáč 11, Sušický 8, Bubeník 4, Hudlický 2, E. Matasová 2, Zeithammer 2 – Evangelina 3, Balážová 2, Čechová, Černá 2, Petlanová 2, Vojtová 2)
Prosek S – Wizards          70:10             (M. Šťovíčková 18, Bukačová 12, Čapková 12, Kozová 11, K. Šťovíčková 9, Kreuzová 8 , Durdová – Kaňková 4, Šubrtová 2, Vanduchová 2, Zmatlíková 2)
Bask. škola – Prosek S    15:34             (Kanda 4, Sušický 4, Zeithammer 4, Řezáč 2, E. Matasová 1 – Durdová 12, Bukačová 8, K. Šťovíčková 6, Čapková 4, Kozová 2, M. Šťovíčková 2)
USK Praha – Wizards       21:20             (Chrzová 12, Petlanová 3, Čechová 2, Seifertová 2, Vojtová 2 – Nová 10, Kaňková 7, Šubrtová 2, Vanduchová 1)
Prosek S – USK Praha     42:4                (Durdová 12, Bukačová 8, Kreuzová 6, K. Šťovíčková 6, M. Šťovíčková 6, Čapková 2, Kozová 2 – Čechová 2, Evangelina 2)
Bask. škola – Wizards      56:24             (Kanda 14, Sušický 8, Zeithammer 8, Bubeník 6, Řezáč 6, Hudlický 4, Chytrá 4, Chadamza 2, Linhartová 2, E. Matasová 2 – Vanduchová 11, Nová 7, Kaňková 6)
1.  Prosek S             3          3          0          146:29         6
2.  Bask. škola         3          2          1          100:71         5
3.  USK                     3          1          2           38:91          4
4.  Wizards               3          0          3           54:147        3
Turnaj na BS Sparta
BS Sparta – Prosek M      66:2                (Večerka 20, Pšenička 12, Pulpa 10, Kobásko 9, Jos. Štolba 8, Bajgar 4, Látal 3 – Laňka 2)
Beroun – Prosek M           55:6                (Lehovičová 13, Pilátová 8, van der Hoeven 8, Fridrichová 6, Doležalová 4, Součková 4, Kyselá 2, Pilátová 2, Planetová 2, D. Poláková 2, V. Poláková 2, Žežulková 2 – Jandová 2, Laňka 2, Skoumalová 2)
Beroun – Slovanka           28:20             (Lehovičová 8, Fridrichová 7, Kyselá 5, Doležalová 4, Nedvědová 2, Žežulková 2 – Drahošová 4, Kartousová 4, Vacková 4, Balcarová 2, Krupková 2, Palánová 2, Petroušová 2)
Slovanka – BS Sparta      3:35                (Drahošová 2, Kartousová 1 – Večerka 10, Kobásko 8, Bajgar 4, Jos. Štolba 4, Moravčík 2, Pšenička 2, Pilpa 2, Stehlík 2, Látal 1)
BS Sparta – Beroun         40:10             (Pulpa 8, Jos. Štolba 8, Večerka 8, Bajgar 4, Kobásko 4, Pšenička 4, Stehlík 2, Šaroch 2 – Lehovičová 6, Rýdlová 2, Žežulková 2)
Slovanka – Prosek M       42:0                (Krupková 14, Drahošová 8, Petroušová 8, Palánová 4, Vacková 4, Balcarová 2, Kvídová 2)
1.  BS Sparta           3          3          0          141:15         6
2.  Beroun                3          2          1           93:66          5
3.  Slovanka             3          1          2           65:63          4
4.  Prosek M             3          0          3              8:163       3
Turnaj na Porgu
Porg – Pardubice              21:20             (N. Olivieri-Munroe 5, Randl 5, Tarcala 4, Fialka 2, Holub 2, Kočka 2, K. Olivieri-Munroe 1 – Kopejtková 7, Gharibová 4, Ulrych 3, Janáčková 2, Pešek 2, Podařilová 2)
BC Slaný – Pardubice      15:51             (K. Dvořáková 4, Chárová 4, Chodorová 3, Havlínová 2, Pešatová 2 – Janáčková 16, Kopejtková 10, Kovář 9, Ulrych 6, Raděj 4, Gharibová 2, K. Janoušková 2, Pešek 2)
Porg – BC Slaný                27:12             (K. Olivieri-Munroe 11, Tarcala 6, Randl 4, Fialka 2, Holub 2, Kočka 2 – K. Dvořáková 4, Chárová 4, Kindermannová 2, Pešatová 2)
1.  Porg                    2          2          0          48:32          4
2.  Pardubice            2          1          1          71:36            3
3.  BC Slaný             2          0          2          27:78            2