Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakty na účastníky Šmoulinky 2016/2017

Šmoulinka 2016/17 - účastníci, kontakty                        
                        
Č.   Družstvo    Příjmení    Jméno    telefon    mail
1    SKB Rokycany  Kalabza  Petr  724088630  kalabzap@seznam.cz
2    Velká Ohrada  Toušek  Pavel  602622540  paveltousek@seznam.cz
3    BS Sparta  Pavýza  Jiří  774981470  jiripavyza@basketbalsparta.cz
4    Wizards Praha  Malinová  Markéta  739351051  marketa.mali@email.cz
5    Jablonec n.N.  Wirsigová  Jitka  725073340  wirsigova.jitka@seznam.cz
6    Kralupy  Voljanská  Karolína  728204402  karolina.voljanska@seznam.cz
7    OSK Olomouc  Malina  Zdeněk  604763078  malina@oskolomouc.cz
8    USK Praha  Sklenaříková  Gabriela  606510291  gsklenarikova@seznam.cz
9    BC Kolín 6  Rytina  Filip  721618880  club@bckolin.cz
10  Studánka6  Chocholoušová  Pavlína  731260944  pchocholousova@volny.cz
11  BK Jičín 6  Mikulová  Tereza  774930110  basketjicin@basketjicin.cz
12  PORG kluci  Posuchová  Claudie  736410003  posuchova@novyporg.cz
13  ŠSK Slaný  Jurišta Antonín  723422272  organizacni.pracovnik@sskslany.eu
14  Tygři Praha  Michálková  Petra  776232227  michalkovapetra@seznam.cz
15  SŠB Pardubice  Machytka Jan  723593033  jan.machytka@ssbpardubice.cz
16  BC Kolín 7  Rytina  Filip  721618880  club@bckolin.cz
17  Roudnice n.L.  Kabrhelová Adéla  607724382  adela.kabrhelova@seznam.cz
18  PORG mix  Posuchová  Claudie  736410003  posuchova@novyporg.cz
19  BA Nymburk  Hájková  Petra  774864909  peha15@seznam.cz
20  Poděbrady  Vrchota  Metoděj  731608683  metodejvrchota@email.cz
21  Nové Strašecí  Bílek  Jaroslav  728201553  nsbasket@email.cz
22  Pastelka Ml. Boleslav  Adamcová Lucie  602880123  lucie.cabr@seznam.cz
23  ŠBK Sadská  Žánová  Blanka  773386100  blanka.zana@seznam.cz
24  Benešov  Zahradníček Ondřej  603249688 zahradnicek.ondrej.cz@gmail.com
25  BK Jičín 7  Mikulová  Tereza  774930110  basketjicin@basketjicin.cz
26  Sokol Kladno  Drahota  Luboš  602639492  abdulcs@centrum.cz
27  HB Basket  Brejlová  Hana  736673909  hbbasket@hbbasket.cz
28  Studánka7  Chocholoušová  Pavlína  731260944  pchocholousova@volny.cz
29  Litoměřice  Matušková  Monika  774960987  monika.matuskova@ceet.eu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přihlášení týmu Turnov

(T.Bevilaqua, 4. 9. 2017 11:47)

Dobrý den, rád bych se zeptal na kontakt na organizačního pracovníka, abych se domluvil jakým způsobem se lze přihlásit do Šmolinky. Děkuji. Tel: 605 240 761, E-mail: Bevi@proaktiv.cz

Přihlášení tymu u10/u11

(Lukáš Bernath, 26. 6. 2017 18:31)

Dobrý den, rád bych se dopodrobna informoval co vše je treba splnit a zajistit aby tým Tj Sokol I. Smíchov mohl hrat skulinku. E-mail: bernathl90@gmail.com, 728741145